Korzystanie z witryny Comest.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików Cookies.
BEZPŁATNY PORADNIK

„JAK OSZCZĘDZAĆ SPRĘŻONE POWIETRZE”

Ile pieniędzy traci Twoja firma przez nieszczelną instalację sprężonego powietrza?


Audyt sprężonego powietrza? Jeśli sprężone powietrze miałoby jakiś kolor, widziałbyś, jak ucieka z Twojej instalacji sprężonego powietrza. Mógłbyś zobaczyć, jak sekunda po sekundzie, minuta po minucie Twoje pieniądze dosłownie „wyciekają” przez różne drobne nieszczelności. Możesz nam uwierzyć – widok byłby tak przerażający, że natychmiast zacząłbyś szukać kogoś, kto naprawi instalację.Audyty sprężonego powietrza

Z doświadczenia wiemy, że każda instalacja sprężonego powietrza ma takie nieszczelności. Są one nie do wykrycia bez odpowiednich urządzeń, ale widzisz je rachunkach za energię elektryczną. Potwierdziliśmy to w nieomal wszystkich firmach, gdzie przeprowadzaliśmy detekcję nieszczelności. Każdy z naszych audytów kończył raport, gdzie wskazywaliśmy konkretną wielkość zysków, gdy instalacja zostanie uszczelniona.

Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie ten poradnik, aby pomóc Ci udoskonalić Twόj system sprężonego powietrza. Dowiesz się z niego:
  • Czy Twoja instalacja sprężonego powietrza przynosi straty.
  • Po czym poznać, że firma traci na sprężonym powietrzu.
  • Jak eliminować straty sprężonego powietrza – krok po kroku.
  • Praktyczne i proste wskazówki, które można wprowadzać od razu i zmniejszyć zużycie sprężonego powietrza, a tym samym rachunków za energię elektryczną.

WYPEŁNIJ FORMULARZ I POBIERZ DARMOWY PORADNIK OD RAZUCzy uważasz te informacje za przydatne dla siebie albo znajomych? Nie ukrywaj ich więc.
Udostępnij naszą stronę lub wyślij emailem do znajomych:

 

Pobierz bezpłatny praktyczny poradnik

©2017 comest.pl Wszystkie Prawa Zastrzeżone strony internetowe lemonart.pl