Korzystanie z witryny Comest.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików Cookies.
Comest - Controlling Measurement Steerage
Comest - Controlling Measurement Steerage

Dmuchawy Rootsa

Dmuchawa rootsa LuToS DTOpierają się na rozwiązaniu opracowanym już dość dawno, ale ze względu na prostotę konstrukcji są trwałe i nie wymagają skomplikowanego serwisu. Sama konstrukcja to jednak nie wszystko – liczy się także precyzja wykonania dmuchawy oraz zastosowane materiały. W COMEST dobierzemy dla Ciebie urządzenie o oczekiwanych parametrach i wyprodukowane przez jedną z wiodących marek. Będzie pracować przez długi czas bez ryzyka awarii.
 
Kluczowe zalety dmuchaw Roots'a:

  • prosta konstrukcja,
  • szerokie spektrum zastosowań – do sprężania powietrza i mieszanin gazów (w tym – gazów agresywnych i wybuchowych) oraz do wytwarzania podciśnienia,
  • niskie koszty serwisowania,
  • niezawodność.
 
Ten typ dmuchaw powietrza bazuje na obrotowych wirnikach, które zasysają powietrze. Tłoki obracają się przeciwbieżnie, przepychając gaz do komory sprężania, a następnie do króćca wylotowego. Sprężanie następuje zatem poza obudową urządzenia – dopiero w rurociągu, do którego powietrze jest wtłaczane. Przy typowych zastosowaniach dmuchawy Roots'a związane z tym straty energii nie stanowią problemu. Najlepszym dowodem jest fakt, że obecnie są to najpowszechniej stosowane urządzenia na rynku.
 
Lepsze dmuchawy powietrza to sprawniejsza praca firmy. Pozwól nam wybrać najkorzystniejsze urządzenie dla Ciebie >>>


©2018 comest.pl Wszystkie Prawa Zastrzeżone strony internetowe lemonart.pl