Korzystanie z witryny Comest.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików Cookies.
Comest - Controlling Measurement Steerage
Comest - Controlling Measurement Steerage
 

Sprężarki powietrza o optymalnych parametrach

Sprężarki powietrza stosowane są w przemyśle powszechnie, a rynkowa oferta obejmuje ogromną liczbę modeli. Właśnie z tego względu kluczową sprawą jest właściwy dobór urządzenia – tak by odpowiadało ono specyfice firmy.
Oferowane przez nas urządzenia umożliwiają zasilenie układu wymagającego od 0,31 m3/min do nawet 100 m3/min powietrza (lub więcej). Jednak w COMEST dobieramy kompresory dla klientów nie tylko na podstawie oczywistych parametrów, takich jak wydajność i uzyskiwane ciśnienie. Analizujemy także koszty eksploatacji, oczekiwaną jakość powietrza, konieczność ograniczenia drgań lub hałasu. Uwzględniamy wymagania określone przez istniejący w firmie park maszynowy.
 
Którą sprężarkę powinieneś wdrożyć?

Wybierz sprężarkę śrubową, jeśli urządzenie ma pracować z niezmienną wydajnością i uzyskiwać określone ciśnienie w trybie ciągłym.
Zastosowania:
  • zakłady przemysłowe (praktycznie wszystkie gałęzie),
  • oczyszczalnie ścieków
  • warsztaty i lakiernie,
  • transport materiałów sypkich.
Wybierz sprężarkę łopatkową, jeśli chcesz wdrożyć w firmie wydajne, niezawodne i trwałe urządzenie, które może pracować przez dłuższy czas bez konieczności serwisowania. Bardzo niskie zużycie energii zaobserwować można zwłaszcza przy ciśnieniach o wartości do 5 bar.
Zastosowania:
  • zakłady przemysłowe pracujące w trybie ciągłym (głównie huty szkła, cementownie i zakłady produkujące materiały budowlane),
  • nowoczesne, zautomatyzowane linie produkcyjne,
  • inne odbiorniki i układy o ciśnieniu pracy do 5 bar.
W ramach dopasowywania urządzeń do indywidualnych potrzeb firmy możemy dostarczyć sprężarki z różnymi opcjami wyposażenia i rozwiązaniami technicznymi (chłodzone powietrzem lub cieczą, wyposażone w wymienniki do podgrzewania wody lub sterowane falownikiem – umożliwiającym płynną regulację wydajności). Modernizujemy też sprężarki różnych producentów, które funkcjonują już w firmach Klientów.
Oferujemy unikalny, autorski sterownik COMEST, który sam reguluje układ pracy urządzeń – tak, by zoptymalizować wykorzystanie sprężonego powietrza i zapewnić równomierne obciążanie poszczególnych urządzeń. Znacznie ułatwia to zarządzanie okresami serwisowymi.
©2017 comest.pl Wszystkie Prawa Zastrzeżone strony internetowe lemonart.pl