Korzystanie z witryny Comest.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików Cookies.
Comest - Controlling Measurement Steerage
Comest - Controlling Measurement Steerage

Przemysłowe Kompresory Śrubowe

Sprężarki powietrza - GALERIA


Sprężarki śrubowe

Śrubowe sprężarki powietrza

Spośród wszystkich kompresorów to właśnie sprężarki śrubowe cieszą się obecnie największą popularnością na rynku i są uważane za rozwiązania przyszłościowe. Nie zajmują wiele miejsca – ich wymiary zewnętrzne są stosunkowo małe. W zależności od konkretnego modelu, można uzyskać w nich sprężanie mas powietrza (lub innych gazów obojętnych) o wartość od 5 do 15 barów. Jednocześnie moc tych kompresorów waha się między 4 a 315 kW.

Kluczowe zalety sprężarek śrubowych:

  • bardzo wysoka wydajność,
  • bezpieczeństwo podczas użytkowania,
  • ograniczenie hałasu i drgań,
  • duża oszczędność energii,
  • łatwość utrzymania stałego ciśnienia.

W sprężarkach śrubowych powietrze tłoczone jest przez dwa wirniki o profilu śrubowym. Ich nieustanny obrót powoduje przesuwanie masy gazów do wylotu sprężarki. Dzięki temu zupełnie inaczej rozkładają się naprężenia wewnątrz kompresora, eliminowane są straty energii, a całe urządzenie pracuje z większą wydajnością. W COMEST na każdą ze sprężarek śrubowych otrzymasz wieloletnią gwarancję. Dodatkowo zaprojektujemy i wdrożymy układ automatycznego sterowania i kontroli pracy, aby idealnie dopasowała się ona do cyklu pracy.

Dobrze wybrana sprężarka oznacza wyższy zysk. Pozwól nam wybrać optymalne urządzenie dla Ciebie >>>

 

©2018 comest.pl Wszystkie Prawa Zastrzeżone strony internetowe lemonart.pl