MENU
 Pobierz darmowy praktyczny poradnik
"JAK OSZCZĘDZAĆ SPRĘŻONE POWIETRZE"


pobierz poradnik

champion air tech - wielkość w jakości - mistrzostwo w cenie

Champion Air Tech –
wielkość w jakości, mistrzostwo w cenie
czas czytania: 2,5 min + 3 minuty filmu

3 maja 2018, w Coventry w Anglii miała miejsce premiera nowej marki produktów koncernu Gardner Denver. Pod wspólną nazwą Champion Air Tech amerykański potentat w dziedzinie sprężonego powietrza przedstawił gamę urządzeń, które zapewnią pneumatyczne zasilanie różnorakim aplikacjom.

Dość powiedzieć, że oferta obejmuje:
- sprężarki śrubowe o wydajności od 0,24 m3/min do 13,8 m3/min,
- sprężarki tłokowe do profesjonalnych warsztatów i obiektów przemysłowych od 0,16 m3/min do 1,0 m3/min,
- sprężarki dentystyczne,
- bezolejowe sprężarki spiralne,
- sprężarki przewoźne,
- sprężarki łopatkowe,
- zespoły uzdatniania sprężonego powietrza.


Obejrzyj film promocyjny marki Champion:

Wydarzenie zgromadziło firmy, dystrybutorów związanych z Gardner Denver, z całego świata. Było to ponad sto osób, które jako pierwsze chciały poznać nową ofertę marki Champion. Również nasz udział w tym wydarzeniu - pomimo długiego weekendu w Polsce - był spowodowany chęcią poznania tych produktów. Możemy stwierdzić, że nowość w działaniu Championa najbardziej objawia się jakości obsługi klienta. Powstał nowoczesny i szybko działający system informatyczny, który pozwoli na jeszcze lepsze wsparcie końcowych Użytkowników przez lokalnych dystrybutorów. Ale także przez centralę firmy. Realizacja usług, dostaw lub obsługi gwarancyjnej została genialnie uproszczona. Dzięki temu jest szybka i nie będzie wymagała zbytniego zaangażowania Użytkownika. W firmie COMEST od dawna wyznajemy zasadę, że Użytkownik ma skupić się na swojej produkcji, a my zadbamy o kompresory. Tak właśnie działa system Champion Air Tech

Kompresory Champion - konferencja

Jeśli chodzi o same urządzenia - oczywistym jest, że nie są produkowane w jednej fabryce. Nie są to też nowości albo tym bardziej nieznane wcześniej, prototypy. Za to wprowadzono znaczną ilość ulepszeń, aby dać klientom jeszcze więcej wartości. Wszystkie sprężarki wytwarzane są w zakładach od dawana należących do grupy Gardner Denver - w Anglii, Włoszech czy też Finlandii. Postawiono zatem na sprawdzone, trwałe i skuteczne rozwiązania. Doświadczenie niektórych firm spod znaku Champion liczy się w dziesiątkach lat (Bottarini od 1962 roku) albo setkach tysięcy wyprodukowanych urządzeń (Tamrotor – 60000 bloków śrubowych rocznie). Dlatego sprężarki Champion są dostępne z gwarancją 5 lat.

Sprężarki powietrza Champion - konferencja

W firmie COMEST wiemy, że Champion z powodzeniem wykona zadanie, do którego jest przeznaczony: możliwie najtaniej, trwale zasilać sprężonym powietrzem firmy i zakłady produkcyjne. Wierzymy w skuteczność prostych rozwiązań - takich jak przewidywalny program serwisowy, który ma Champion: żadnych zaskoczeń, klient wie, za co płaci! Do tego 32000 godzin pracy bloku śrubowego bez kosztownych remontów i przestoju firmy - to naprawdę mistrzowska propozycja.

 

O AUTORZE:
Wojciech Kwaśnicki – z branżą sprężonego powietrza związany od 2004.
Spręża koszty i uwalnia zyski firm produkcyjnych, bo wierzy, że dobra kondycja zakładów przemysłowych ulepsza życie wszystkich ludzi.
W swojej pracy stosuje nowoczesne metody obniżania kosztów użytkowania sprężonego powietrza. Poprawia już istniejące instalacje oraz wdraża rozwiązania dla nowo powstających firm. Spotkamy się w LinkedIn:
    
 
 


Instalacje sprężonego powietrza
Zajmujemy się nimi kompleksowo