MENU
 Pobierz darmowy praktyczny poradnik
"JAK OSZCZĘDZAĆ SPRĘŻONE POWIETRZE"


pobierz poradnik

jak działa sprężarka powietrza z falownikiem

Jak działa sprężarka powietrza z falownikiem?
 
czas oglądania: 3:25 min
 
Sprężarka powietrza z regulacją wydajności płynnie dostosowuje się do zapotrzebowania na sprężone powietrze w Twojej firmie. Dzięki temu płacisz mniej za energię elektryczną, ale zyskujesz też na kosztach serwisu.

Zastosowanie takiej sprężarki z falownikiem ma sens w tych wszystkich zakładach, które mają zmienne zapotrzebowanie na sprężone powietrze, gdzie pewne procesy odbywają się cyklicznie co jakiś czas i wymagają na przykład dużej ilości powietrza.

Taka sprężarka z falownikiem świetnie działa również w tych zakładach, w których jest kilka kompresorów powietrza. Wtedy odpowiednie zestrojenie kompresora z płynną i stałą wydajnością powoduje to, że mamy bardzo energooszczędny układ sprężonego powietrza.

Zobacz w filmie, jak działa sprężarka powietrza z przetwornikiem częstotliwości:

 

 
 
 
Nie jesteś pewien, czy w Twoim przypadku kompresor z falownikiem jest dobrym rozwiązaniem?
 
Zadzwoń do naszego doradcy - podczas krótkiej rozmowy z nim będziesz mieć lepsze zrozumienie:


 Zadzwoń: +48 501 316 906 
 
 

 

 
O AUTORZE:
Wojciech Kwaśnicki – z branżą sprężonego powietrza związany od 2004.
Spręża koszty i uwalnia zyski firm produkcyjnych, bo wierzy, że dobra kondycja zakładów przemysłowych ulepsza życie wszystkich ludzi.
W swojej pracy stosuje nowoczesne metody obniżania kosztów użytkowania sprężonego powietrza. Poprawia już istniejące instalacje oraz wdraża rozwiązania dla nowo powstających firm. Spotkamy się w LinkedIn:
    


Instalacje sprężonego powietrza
Zajmujemy się nimi kompleksowo