Sprężamy koszty - Uwalniamy zyski
COMEST - uzyskujemy maksimum możliwości sprężarek i instalacji sprężonego powietrza


dowiedz się więcej
Ile tracisz przez nieszczelną 
instalację sprężonego powietrza?

Pobierz darmowy praktyczny poradnik i dowiesz się

pobierz poradnik
Sprężarka śrubowa  bezpośrednio z magazynu dla twojej firmy
Wypenij formularz zapytania aby uzyskać 15% opustu

 
dowiedz się więcej

Przemysłowe sprężarki powietrza

Sprężarki powietrza o optymalnych parametrach.
Sprężarki powietrza stosowane są w przemyśle powszechnie, a rynkowa oferta obejmuje ogromną liczbę modeli. W takiej sytuacji kluczowym elementem jest właściwy dobór kompresora powietrza do specyfiki pracy zakładu przemysłowego.


Oferowane przez nas urządzenia umożliwiają zasilenie układu wymagającego od 0,31 m3/min do nawet 100 m3/min powietrza (lub więcej). Jednak w COMEST dobieramy kompresory powietrza dla klientów nie tylko na podstawie oczywistych parametrów, takich jak wydajność i uzyskiwane ciśnienie. Analizujemy także koszty eksploatacji, oczekiwaną jakość powietrza, konieczność ograniczenia drgań lub hałasu. Uwzględniamy wymagania określone przez istniejący w firmie park maszynowy. 

Wypełnij formularz i otrzymaj sprężarkę powietrza,
która najlepiej będzie spełni Twoje wymagania!

Którą sprężarkę powietrza powinieneś wdrożyć?

Wybierz sprężarkę śrubową, jeśli urządzenie ma pracować z niezmienną wydajnością i uzyskiwać określone ciśnienie w trybie ciągłym.

Zastosowania sprężarek śrubowych:
  • zakłady przemysłowe (praktycznie wszystkie gałęzie),
  • oczyszczalnie ścieków
  • warsztaty i lakiernie,
  • transport materiałów sypkich.
Wybierz sprężarkę łopatkową, jeśli chcesz wdrożyć w firmie wydajne, niezawodne i trwałe urządzenie, które może pracować przez dłuższy czas bez konieczności serwisowania. Bardzo niskie zużycie energii zaobserwować można zwłaszcza przy ciśnieniach o wartości do 5 bar.

Zastosowania sprężarek łopatkowych:
  • zakłady przemysłowe pracujące w trybie ciągłym (głównie huty szkła, cementownie i zakłady produkujące materiały budowlane),
  • nowoczesne, zautomatyzowane linie produkcyjne,
  • inne odbiorniki i układy o ciśnieniu pracy do 5 bar.
W ramach dopasowywania urządzeń do indywidualnych potrzeb firmy możemy dostarczyć sprężarki z różnymi opcjami wyposażenia i rozwiązaniami technicznymi (chłodzone powietrzem lub cieczą, wyposażone w wymienniki do podgrzewania wody lub sterowane falownikiem – umożliwiającym płynną regulację wydajności). Modernizujemy też sprężarki różnych producentów, które funkcjonują już w firmach Klientów.

Oferujemy unikalny, autorski sterownik COMEST, który sam reguluje układ pracy urządzeń – tak, by zoptymalizować wykorzystanie sprężonego powietrza i zapewnić równomierne obciążanie poszczególnych urządzeń. Znacznie ułatwia to zarządzanie okresami serwisowymi.

 
Zgłoś się po ofertę na sprężarkę

Instalacje sprężonego powietrza
Zajmujemy się nimi kompleksowo
x
Zapytaj o ofertę
Zapytaj o serwis
Potrzebuję oferty
Potrzebuję serwisu
Napisz nam, w jakiej sprawie możemy Ci służyć naszą wiedzą i pomocą?
Napisz nam, w jakiej sprawie możemy Ci służyć naszą wiedzą i pomocą? Jeśli to możliwe, podaj model urządzenia i jego godziny pracy - to przyśpieszy naszą odpowiedź
* Wszystkie pola muszą być wypełnione