Korzystanie z witryny Comest.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików Cookies.
Comest - Controlling Measurement Steerage
Comest - Controlling Measurement Steerage

Dmuchawy Śrubowe

Śrubowe sprężarki powietrzaJeśli oczekiwane ciśnienie sprężonego powietrza ma być wyższe, niż 40 kPa, optymalnym wyborem będą dmuchawy śrubowe. Dodatkowo przy pomocy urządzeń o tej konstrukcji możemy wpływać korzystnie na koszty ponoszone przez przedsiębiorstwo. Zadaniem specjalistów COMEST jest dobór takich rozwiązań, które sprawią, że systemy, instalacje i urządzenia korzystające ze sprężonego powietrza lub podciśnienia będą przynosić maksimum korzyści.
 
Do najważniejszych zalet dmuchaw śrubowych należą:
  • niższa emisja hałasu i ograniczenie drgań,
  • wzrost sprawności energetycznej procesu sprężania,
  • mniejsze zużycie energii elektrycznej,
  • łatwość serwisowania i niski koszt obsługi,
  • wyższa wydajność.
 
W konstrukcji tych urządzeń tłoki zastąpione zostały wirnikami o profilach linii śrubowej. Znacznie zwiększa to ich precyzję, ale także sprawia, że proces sprężania odbywa się wewnątrz obudowy (gdy powietrze przepychane jest do zamkniętego wylotu króćca), a nie – jak w dmuchawach Roots'a – na zewnątrz. Dzięki temu straty energii są znacznie mniejsze.
 
Konstrukcja oparta na wirnikach w kształcie śrub sprawdziła się w tysiącach firm – także tych, które korzystają z instalacji o dużo wyższych ciśnieniach. Było to możliwe, ponieważ ta sama idea wykorzystywana jest także w bezolejowych sprężarkach. W przypadku dmuchaw śrubowych z oferty COMEST godne zaufania są wszystkie podzespoły urządzeń – dostarczane przez najlepszych producentów, m.in. Siemensa.
 
Oszczędne i wydajne dmuchawy powietrza to niższe koszty firmy. Pozwól nam wybrać najkorzystniejsze urządzenie dla Ciebie >>>


Oszczędności energii dmuchaw śrubowych w porównaniu z dmuchawami rootsa.



©2018 comest.pl Wszystkie Prawa Zastrzeżone strony internetowe lemonart.pl